Leyla Şahin Usta'dan KONTV'de yerel seçim açıklaması! "İnce elenip sık dokunulacak" - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » SİYASET

Leyla Şahin Usta'dan KONTV'de yerel seçim açıklaması! "İnce elenip sık dokunulacak"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, KONTV’nin konuğu oldu, canlı yayında gündeme dair soruları cevapladı. Ekonomiye geniş zaman ayıran ve sıkıntılardan kurtulmanın yolunun üretmekten geçtiğini dile getiren Usta, yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarından da bahsetti. İşte o önemli açıklamalar…
Leyla Şahin Usta'dan KONTV'de yerel seçim açıklaması!
Eklenme :13 Eylül 2018 11:33 / Güncellenme : 13 Eylül 2018 11:57
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta KONTV’nin konuğu oldu. ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer ve Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay tarafından ağırlanan Usta, daha sonra canlı yayında İbrahim Arıcı’nın gündeme dair sorularını yanıtladı.Usta "İnsan hakları hepimizin sorumluluğunun olduğu alandır. Trafikten tutun, aile içinde birbirimizle olan hukukumuza varana kadar hepsine dikkat etmemiz gerekiyor. İnsan hakları Avrupa'dan bize getirilip monte edilmeye çalışılmış, öğretilmeye çalışılmış yeni bir kavrammış gibi söyleniyor. Halbuki bizim medeniyetimizin temelinde var. Bu konuda Medine vesikasına, Veda Hutbesi'ne bakın... Peygamber Efendimizin örnek yaşantısına bakın" dedi. 

AK Parti hükümetinin insan haklarına ve insana verdiği değeri her hizmetiyle ortaya koyduğunu dile getiren Usta, sözü İdlip operasyonuna getirdi. Leyla Şahin Usta "Türkiye'nin bu noktada bir ve beraber olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında durması lazım. Burada ne iç siyaset meselesi ne de politika meselesi var. Bu Türkiye'nin kendi bekası için çok önemli bir meseledir. Olası bir saldırıda en çok etkilenecek olan biziz. Bize yaklaşık 2 milyon kadar daha göç dalgasının gelmesi riski var" diye konuştu. 

Türkiye'deki ekonomik gelişmelerle ilgili açıklamalarda da bulunan Usta "Gençlerimize çok büyük sorumluluk düşüyor. Çalışmaktan ve üretmekten korkmayacaklar, risk alacaklar. Bu dönem en çok üretime önem verilmesi gereken dönemdir. Ne kadar zorda olsa gençlerimiz bu dönemde ne üretebilirim, ne yapabilirimin çabası içinde olmalıdır. Devletimizin verdiği destekleri, hibeleri kullanarak çok ciddi başarılar elde etmiş kadınlarımız ve gençlerimiz var. Eğer istersek biz çok şey başarabiliriz" diye konuştu. 

Yerel seçim çalışmaları için hazırlıklarının da sürdüğünü ifade eden Usta "Adaylar noktasında ince elenip sık dokunulacak. Bu noktada vatandaştan gelen talep, arzu ve beğenilen kişi kimse o dikkate alınacak. Çünkü özellikle yerel yönetimlerde adaylar çok önemlidir. Elbette AK Parti'nin belediyecilikteki hizmet anlayışı sadece adayla birlikte yürümemiştir. AK Parti'nin ona verdiği misyon ve güçle birlikte belediye başkanlarımız bu kadar güzel hizmetler yapabilmişlerdir. O yüzden AK Parti'nin gücü yadsınamaz. Ancak adaylar da çok önemli... Bizim yaptığımız çalışmaları yerelde de yansıtabilecek adaylarımızın olması gerekiyor" dedi. 

 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Öne Çıkan Haberler!X