Kemal Beyin kahvesi - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam

Kemal Beyin kahvesi

Fatma Tunçer Öncü
  • Fatma Tunçer Öncü

  • 17.07.2017 12:54

Gecenin sessizliğini alçak uçuş yapan uçaklar bozuyordu. CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tesadüfen havadaydı. Saat 22:30'da uçağı istanbul'da alana iniş yapmıştı. Askerler,tanklar,her tarafı kapatmış, nedense Kemal Bey VİP ağırlanıyordu. Sekiz dakikalık bir sır telefon görüşmesinden bahsediliyor,ardından yine bir VİP ağırlama için yola çıkıyordu.Ağırlayan kişi Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'ydu. Anı ölümsüzleştirmek istemişler. Etraf toplanmış ve çok dar kapsamlı ev çalışması görüntüsü verilmek üzere fotoğrafçısı deklanşöre üç beş kez basmış.İyiki de anı ölümsüzleştirmişler. İyi ki o anı medyaya servis etmişler. Anı medyaya servis eden basın müdürüyse derhal işten kovulmalıydı.Keşke böyle bir fotoğrafı servis etmeselerdi de Kemal Bey'i 80 milyon kahpe işgale, kalkışmaya karşı çalışma yaptığını düşünüp hayal etseydi.Öyle olmadı. Allah Kemal Bey'i açığa çıkardı. Keyfi yerinde,çayı kahvesi yanında. Kafamda deli sorular var ama, ben yine birkaç tane soruyla yetinmek istiyorum.

Soru1: Vatan elden giderken, sinema izler gibi televizyon izlemek nasıl bir duygu? 
Soru2: Ölümsüzleştirdiğiniz o ana fotoğraflarınıza bakarken çayınızı kahvenizi yudumladığınız görülüyor.Acaba kahveniz Sade miydi şekerli miydi? 
Soru3:Sehpanızda iki fincan duruyor.İkisi de Size mi ait? Sadece biri size ait ise, karşınızda kim oturuyordu?
Soru4: Koltuğu ve fincanı boş olan misafiriniz kimdi? Niçin fotoğraf çekilirken misafiriniz objektif arkasına alındı? 
Soru5:Fotoğraf için odanın boşaltıldığı, fincanlardan belli oluyor.O gece o evde kaç kişiydiniz? 
Soru6: Ülke işgal edilmek istenmiş,alçak darbe yapılmış, 250 şehit, binlerce yaralı varken, yanınızda onlarca kurmay, partili olması gerekmez miydi? 
Soru7: Kontrollü darbe sözünüz malumun ilanı olabilir mi? Acaba kontrollü derken kendinizi mi kastediyorsunuz? Darbeden haberdar mıydınız?

YORUMLAR

NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

06:03

Güneş

07:24

Öğle

13:08

İkindi

16:13

Akşam

18:43

Yatsı

19:59

Öne Çıkan Haberler!X