Tezel: Üyelerimize hizmetkar olmaya talibiz - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » GÜNCEL

Tezel: Üyelerimize hizmetkar olmaya talibiz

 Tezel: Üyelerimize hizmetkar olmaya talibiz
Eklenme :13 Ocak 2018 17:34 / Güncellenme : 13 Ocak 2018 16:10
Konya Yorgancılar Çeyizciler, Tuhafiyeciler, Yün ve Orloncular Emsali Odası Başkan Adayı Ramazan Tezel, projelerini anlattı. Sektörde birçok firmanın Ticaret Odası ve Esnaf Odasına kayıtlı olmadığını belirten Tezel, bu durumun haksız rekabete yol açtığını ifade etti. Tezel ‘Bu işletmeler tespit edilerek odamıza kayıtları sağlanıp haksız rekabetin önüne geçilecektir” dedi. 

Tezel açıklamasını şöyle sürdürdü: 

‘’Oda başkanlığı ve yönetimi sadece üye giriş çıkışlarını tasdikleyen bir kurum olarak değil, tüm sektörümüzün gönüllü katılımlarıyla ortak ihtiyaçları belirlemek, üyemiz olan esnaf ve sanatkarlar ile bunların yanlarında çalışanların mesleki ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmelerini ve mesleki eğitimlerini sağlamak için vardır. Sektörün çıraklığından esnaflığına kadar içerisindeyim. Konya Yorgancılar Çeyizciler, Tuhafiyeciler Yün ve Orloncular Emsali Odası Üyeleri’nin hizmetkârı olmaya talibiz. Göreve gelmemiz halinde üyelerimizin KOSGEB destek programlarından yararlanmalarını sağlamak amacıyla seminer programları düzenleyeceğiz. Ayrıca personel eğitim kursları gerçekleştirileceğiz. TOKİ’ye müracaat ederek ‘Evsiz Esnaf Kalmasın’ projesinin oda üyelerimiz için de uygulanması için çalışacağız. Fuar ve kültür turları organize edeceğiz’’ 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Öne Çıkan Haberler!X