SETAY MOBİLYA VE GENÇ ODASI - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » YAŞAM

SETAY MOBİLYA VE GENÇ ODASI

 SETAY MOBİLYA VE GENÇ ODASI
Eklenme :03 Ocak 2018 10:22

Setay Mobilya ürünlerini gördüğüm zaman, ya keşke çocukluğum döneminde Setay Mobilya ile tanışsaydım diye hayıflanıyorum. Benim de bu kadar şık mobilyalar ile süslenmiş, dizayn edilmiş genç odası ürünlerim olsaydı herhalde o odamdan hiç dışarıya çıkmazdım.

Her geçen gün insanların beklentileri yükseliyor. Bu insanlarımızı mutlu edebilmek ve beklentilerini karşılayabilmek için mobilya üreticileri de boş durmuyorlar. Çok daha fazla emek harcayıp çok farklı ürünler ortaya çıkarıyorlar. Bu üreticilerin başında da Setay Mobilya gelmektedir.

Halkımızın taleplerini çok iyi bilen, ihtiyaçları doğrultusunda üretimler gerçekleştiren bu firma,  en kaliteli mobilyaları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Bunu yaparken en büyük avantajı bir şeyin farkında olmasıdır. O da insanlar parayı kolay kazanmıyorlar. Büyük fedakarlıklar yapıp, büyük paralar ödeyip genç odası gibi mobilya ürünleri alıyorlar. Aldıkları ürün tamamen verdikleri paranın hakkını vermelidir.
Hani tek atımlık kurşun derler ya. Maalesef ülkemizde gelir düzeyleri bellidir ve insanların bu tür ürünler için tek atımlık kurşunları vardır. Bu nedenle iyi bir seçim yapmak ve uzun yıllar kullanabilmek isterler. İhtiyaç duyacakları ürün ile ilgili birçok araştırma yaparlar. Alternatif ararlar ve en uygun ürünü satın almak isterler.

Ancak, mobilya sektörü çok farklı bir sektördür. Hele ki, insanlarımızın genelinde olduğu gibi, sizde de mobilya hakkında çok fazla bilgi yoksa kandırılmanız çok kolaydır. Yeter ki niyeti bozuk olan ve mobilya sektöründe olan insanlardan birisi ile tanışın.
Neyse ki Setay Mobilya gibi, işinin ehli, kaliteli mobilyalar üreten bir firma var ve bu nedenler şimdiki çocuklar çok şanslılar.

Sadece oda takımları değil tabi ki, Setay Mobilya, özellikle erkek çocukların hayranı oldukları en şık ve kullanışlı arabalı yatak modellerini de çocuklara sunmaktadır. Bu arabalara gerçekten bayılacaksınız.
Annesi, yıllardır çocuğunun uyku düzeninin olmadığından, uyutmakta sıkıntı çektiğinden bahsediyordun. Bak oğluna Setay Mobilyadan bir arabalı yatak satın al bak çocuğunun herhangi bir uyku problemi kalıyor mu?
Tabi çocuk sayısı birden fazla ise ve birlikte aynı odada kalacaklarsa, bu sefer ranza seçimi yapmalısınız.
En şık ve kullanışlı ranza ürünleri de yine Setay tarafından sizlere sunulmaktadır. Seyat Mobilya ürünlerini www.setay.com.tr adresinde görebilir ve sipariş verebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Öne Çıkan Haberler!X