Futbol: TFF 1. Lig - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » SPOR
Futbol: TFF 1. Lig
Ligde 9, 10, 11 ve 12. haftaların programları açıklandı
Eklenme :13 Ekim 2017 21:30


İSTANBUL (AA) - TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların maç programları açıklandı.


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 9, 10, 11 ve 12. haftaların programı şöyle:



- 9. hafta

20 Ekim Cuma:

18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Cumartesi:

13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep)

22 Ekim Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk)

15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir)

18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)



- 10. hafta

27 Ekim Cuma:

18.00 Samsunspor-Gaziantepspor

28 Ekim Cumartesi:

13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir)

13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)

15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi:

18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)

18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)



- 11. hafta

3 Kasım Cuma:

18.00 Gazişehir Gaziantep-Grandmedical Manisaspor (Gaziantep)

4 Kasım Cumartesi:

13.00 Elazığspor-Gaziantepspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Giresun Atatürk)

15.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

5 Kasım Pazar:

13.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

13.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)

15.30 Eskişehirspor-MKE Ankaragücü (Yeni Eskişehir)

18.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)



- 12. hafta

17 Kasım Cuma:

18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

18 Kasım Cumartesi:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Kazım Karabekir)

13.00 Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Kasım Pazar:

13.00 Samsunspor-Adanaspor

13.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Altınordu-Akın Çorap Giresunspor (Bornova)

18.00 Çaykur Rizespor-İstanbulspor (Çaykur Didi)

20 Kasım Pazartesi:

18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep)

YASAL UYARI:Anadolu Ajansı tarafından geçilen tüm haberler, bu bölümde konhaber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanstır.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:37

Güneş

06:59

Öğle

12:41

İkindi

15:41

Akşam

18:11

Yatsı

19:26

Öne Çıkan Haberler!X