Diltaş 37. yılını kutluyor - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » EĞİTİM
Diltaş 37. yılını kutluyor
Diltaş'ın kuruluşunun 37. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Genel Müdür İ. Safa Ketenci, Temmuz ayında dördüncü okulun inşaatına başlayacaklarını açıkladı. Ketenci "fizibilite çalışmaları tamamlanmış ve Anayasa’mızın ilgili maddesi değiştiği takdirde iki yıl içerisinde faaliyete geçecek olan Diltaş Üniversitemizle de büyümeye ve eğitim sektörüne yön vermeye devam edeceğiz" dedi.
Diltaş 37. yılını kutluyor
Eklenme :01 Mayıs 2017 12:58 / Güncellenme : 01 Mayıs 2017 13:01
Diltaş Eğitim Kurumları Genel Müdürü İ. Safa Ketenci, 37. yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ketenci mesajında şunları kaydetti:

"Bugün eğitim yolculuğumuzda 37 yılı büyük bir gururla ve üstün başarılarla geride bıraktık. Bu süre boyunca Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda, “Eğitimde Önder” olmanın sorumluluğuyla binlerce değerli gencimizi bilim insanı, yönetici, sanatçı, sporcu ve birçok meslek grubunda başarıyla görev yapan bireyler olarak topluma kazandırdık. 37 yıl geride kalırken Diltaş Eğitim Kurumlarının sürdürülebilir ve güvenilir bir kurum olmasında hiç şüphesiz kurumsal yapısı, kültürü, etik değerleri, aidiyeti yüksek ve yetkin öğretim kadrosu büyük bir yere sahiptir. Kuruluşumuzdan bu zamana kadar Diltaş’a emek vermiş tüm Diltaşlılara şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.
    
Günümüzde dünyada yaşanan birçok sıkıntının üstesinden gelmede tam donanımlı bireyler yetiştirebilmek büyük önem arz etmektedir. Bunu başarabilmenin yolu da iyi bir eğitimden geçmektedir. Bu noktada tüm eğitim kurumlarının çok daha fazla gayret etmesi, bilim ve aklın ışığında daha çok çalışması gerekmektedir.
    
Bugün Türkiye Cumhuriyeti’miz 100. yıl hedeflerine doğru koşar adım ilerliyor. Bizler de bir yandan mevcut faaliyetlerimizin her unsurunda “mükemmel hizmet”i sağlamak adına çalışırken diğer yandan 2017 yılı Temmuz ayında Konya Real Bölgesi’nde dördüncü okulumuzun inşaatına başlayacağız. Ayrıca fizibilite çalışmaları tamamlanmış ve Anayasa’mızın ilgili maddesi değiştiği takdirde iki yıl içerisinde faaliyete geçecek olan Diltaş Üniversitemizle büyümeye ve eğitim sektörüne yön vermeye devam edeceğiz. Bu süreçte köklü geçmişimize bağlı kalarak tüm toplumu koşulsuz bir sevgiyle kucaklayıp doğruluk, güven, istikrar, disiplin, azim ve fedakarlık ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz.
    
Diltaş hayatı toz pembe gösteren değil, eğitim ve öğretim odaklı, doğruları ve gerçekleri açıkça söyleyen bir kurum olmuştur. Toplumda bu şekilde takdir görmüştür. Başarıyı her öğrencisinde hedefleyen, bu yüzden temelden aldığı öğrencilerini en iyi şekilde yetiştiren, diğer tüm kurumlara saygısı olan ama rekabeti sadece kendisiyle yapan, Konya’da başarı denince akla ilk gelen ve Türk eğitim camiasının yüz akı olan Diltaş Eğitim Kurumları; aklın ve gücün birliği ile, tecrübenin ve olgunluğun desteğiyle milli ve manevi değerlerine bağlı, Konya’mıza, Türkiye’mize ve tüm insanlığa faydalı, üstün başarılara sahip olan Cumhuriyet’in aydınlık yüzlerini yetiştirmeye devam edecektir" 

   

 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Konya Konyasporludur

  Konya Konyasporludur

  İnşallah üniversite de hayırlısıyla açılır ve şehrimize bi güzel eğitim yuvası daha kazandırmış oluruz. Bekliyoruz...
 • Ziya Fartun

  Ziya Fartun

  Hayırlı olsun efendim, üniversite de tüm milletimize ve özellikle Konyalıya armağan.
 • Eğitim Neferi

  Eğitim Neferi

  Yolun açık olsun Diltaş
 • Ayşe

  Ayşe

  Rakipsiz kendine öğrencilerine ve velilerine güvenen çağdaş ve realist bir kurum yolun açık olsun
 • Ahmet Selvi

  Ahmet Selvi

  Dördüncü okul hayırlı olsun :) Diltaş Üniversitesini büyük bir heyecanla bekliyoruz... Allahım yardımcınız olsun.
 • Diltas Uni

  Diltas Uni

  Cok guzel olur daha ne bekliyorsunuz hem Konyali adina hem de sizin adiniza cok yararli olur
 • Konyalı

  Konyalı

  Konyamıza 5. üniversite gayet güzel olur şöyle donanımlı kampüsü ile, milletvekillerimizden yardım alın şehrimiz o kadar oy veriyor bol bol yatırım alsın
 • Hayri Güler

  Hayri Güler

  Eğitimdeki yeniliklerinizi yakından takip ediyoruz. Umarım ilerleyen zamanlarda hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Diltaş Üniversitesi de hayırlı olsun.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X