Borsada günün ilk yarısı (1) - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » EKONOMİ
Borsada günün ilk yarısı (1)
Eklenme :19 Haziran 2017 12:30
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,120,90-8,94
Acıpayam Selüloz2,88-0,35-6,49
Adana Çimento (A)6,99-0,146,07
Adana Çimento (B)4,990,608,48
Adana Çimento (C)0,872,353,57
Adel Kalemcilik19,010,0024,10
Adese Alışveriş Ticaret1,971,039,44
Afyon Çimento8,800,5711,25
Ak Enerji1,070,0025,88
Akbank9,891,4429,80
Akçansa11,450,97-8,08
Akdenız Güvenlık Hız.3,001,0118,11
Akfen GMYO1,390,006,92
Akın Tekstil9,711,153,96
Akiş GMYO3,390,0035,90
Akmerkez GMYO21,88-0,1810,44
Aksa13,64-0,8063,97
Aksa Enerji4,081,2436,91
Aksel Yat. Hol.0,51 -32,89
Aksigorta3,380,0048,25
Aksu Enerji11,730,7735,61
Akyürek Pazarlama0,350,006,06
Alarko Carrıer55,15-0,0953,67
Alarko GMYO43,381,5918,27
Alarko Holding5,782,4841,14
Albaraka Türk1,290,7812,80
Alcatel Lucent Teletaş11,05-1,1662,98
Alkim Kağıt6,150,99162,29
Alkim Kimya26,383,3750,82
Altınyağ0,812,53-7,95
Altınyunus Çeşme6,45-2,2761,25
Anadolu Cam3,640,8341,97
Anadolu Efes21,642,9524,18
Anadolu Hayat Emek.5,400,0015,72
Anadolu Isuzu6,692,1413,95
Anadolu Sigorta2,811,0849,30
Anel Elektrik2,420,8372,86
Anel Telekom0,801,2760,00
Arçelik26,321,3927,70
Arena Bilgisayar4,220,961,38
Armada Bilgisayar5,99-0,33-5,37
Arsan Tekstil1,540,6513,24
Artı Yatırım Holding0,701,4522,81
Aselsan21,880,1872,35
Asil Çelik3,80 1,06
Aslan Çimento37,840,21-5,92
Ata GMYO3,55-4,57-22,99
Atakule GMYO2,96-0,3413,85
Atlantik Petrol Ürünleri1,360,7421,43
Atlantis Yatırım Holding0,601,69-10,45
Atlas Yat. Ort.1,260,8028,57
AvivaSA Emeklilik Hayat19,00-0,47-0,24
Avrasya GMYO5,09-2,12307,20
Avrasya Petrol ve Tur.2,240,00-13,85
Avrupa Yatırım Holding2,482,9027,18
Ayen Enerji4,47-0,67-8,59
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,43-1,389,34
Aygaz16,15-0,6849,16
Bagfaş11,630,6917,83
Bak Ambalaj5,15-0,5879,44
Balatacılar Balatacılık0,62 0,00
Bantaş Ambalaj2,62-0,76-6,65
Banvit12,56-0,3295,03
Baştaş Başkent Çimento2,700,7528,61
Batı Çimento6,551,08-0,91
Batısöke Çimento2,250,4511,39
Bera Holding2,110,9634,39
Berkosan Yalıtım1,960,00-30,50
Beşiktaş Futbol Yat.4,250,006,25
Beyaz Filo8,600,005,13
Bilici Yatırım1,610,0038,79
Bim Mağazalar64,550,6233,61
Bimeks0,671,52-23,86
Birko Mensucat0,490,00-3,99
Birlik Mensucat1,69-0,5987,78
Bısaş Tekstil1,01-1,94134,88
Bizim Mağazaları11,720,008,52
Bizim Portföy Altın BYF132,00-0,756,45
Bolu Çimento5,90-0,17-5,60
Bomonti Elektrik1,151,77-48,20
Borusan Mannesmann8,53-0,5813,19
Borusan Yat. Paz.42,040,3341,88
Bosch Fren Sistemleri143,300,497,70
Bossa3,950,7759,27
Boyner Perakende Yat.40,622,73-44,20
Brisa7,030,4313,75
Burçelik3,970,5118,15
Burçelik Vana2,101,4545,83
Bursa Çimento5,760,11-3,78
Carrefoursa6,620,91-8,31
Coca Cola İçecek37,480,7013,85
Componenta Dökümcülük4,423,768,87
Cosmos Yat. Holding0,99 0,00
Credıtwest Faktorıng1,761,1510,00
Çelebi28,322,3929,88
Çelik Halat3,901,0467,90
Çemaş Döküm1,862,2043,08
Çemtaş4,091,2469,01
Çimbeton36,260,390,06
Çimentaş11,230,9025,47
Çimsa15,010,473,87
Çuhadaroğlu Metal3,300,6127,46
Dagi Giyim1,743,5738,10
Dagi Yatırım Holding1,472,088,89
Dardanel1,801,1239,53
Datagate Bilgisayar5,37-0,5634,17
Demısaş Döküm1,731,1741,80
Denge Holding3,110,0049,52
Deniz GMYO2,4910,1832,45
Denizbank3,680,27-22,85
Denizli Cam11,400,35-14,29
Derimod7,920,382,99
Desa Deri1,090,0022,47
Despec Bilgisayar3,71-0,2731,50
Deva Holding4,070,4915,63
Diriteks Diriliş Tekstil1,560,00-8,24
Ditaş Doğan6,17-0,3254,25
DJ İstanbul 20 HY BYF34,421,1530,58
DO-CO254,20-0,559,01
Doğan Burda4,73-4,2559,26
Doğan Gazetecilik2,820,3611,02
Doğan Holding0,741,37-2,63
Doğtaş Kelebek Mobilya3,871,84128,99
Doğusan1,43-1,3841,58
Doğuş GMYO2,990,67-2,95
Doğuş Otomotiv9,180,664,56
Duran Doğan Basım2,980,0042,58
Dyo Boya3,36-3,72-1,18
Eczacıbaşı İlaç4,350,9357,82
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,490,6820,85
Eczacıbaşı Yatırım9,450,3218,92
Edip Gayrimenkul1,150,0045,57
Ege Endüstri238,900,5911,49
Ege Gübre26,600,3030,91
Ege Profil9,250,2248,42
Ege Seramik4,480,9048,13
Egeli & Co Tarım Girişim0,59-1,67-1,67
Egeli&Co Girişim Sermaye0,480,00-14,29
Egeli&Co Yatırım Holding0,160,000,00
Egeplast3,6020,0084,62
Ekiz Kimya0,44 18,92
Emek Elektrik1,341,5219,64
Eminiş Ambalaj5,20-2,2622,64
Emlak Konut GMYO2,940,68-1,67
Enka İnşaat5,380,3711,75
Erbosan72,051,1298,80
Ereğli Demir Celik6,380,6333,24
Ersu Gıda0,96-1,0317,07
Escort Teknoloji1,25-0,7911,61
Esem Spor Giyim0,230,00-11,54
Etiler Gıda15,0011,52130,77
Euro Kapital Yat. Ort.0,861,18-5,49
Euro Trend Yat. Ort.0,820,003,80
Euro Yat. Ort.0,971,0422,78
Euro Yatırım Holding0,690,0015,00
Fenerbahçe Futbol36,500,33-6,41
Finans Fin. Kir.4,74-0,4213,13
Finans Por. Banka HY BYF17,811,4236,48
Finans Por. BIST30 HY BYF48,871,0130,77
Finans Portföy Altın BYF12,98-0,317,36
Finans Portföy Gümüş BYF12,670,162,59
Finansbank5,280,3810,23
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,22-5,0130,36
F-M İzmit Piston13,461,435,56
Fonet Bilgi Teknolojileri5,480,55
Ford Otosan43,440,5646,75
Frigo Pak Gıda0,79 19,70
FTSE İst. Bono FBIST BYF267,500,116,32
Galatasaray Sportif30,921,51-4,27
Garanti Bankası9,691,3631,23
Garanti Faktoring2,670,3827,75
Garanti Yat. Ort.0,741,3717,41
Gedik Girişim1,170,860,86
Gedik Y. Men. Değ.2,28-0,442,70
Gedik Yatırım Holding1,36-0,730,74
Gediz Ambalaj8,66-0,6933,23
Gentaş1,390,72-7,92
Gersan Elektrik1,870,5416,88
Global Men. Değ.0,43 19,44
Global Yat. Holding3,010,0086,96
Good-Year4,070,7416,87
Göltaş Çimento78,951,155,13
Gözde Girişim2,64-9,5947,49
GSD Denizcilik1,360,7423,64
GSD Holding0,670,0021,82
Gübre Fabrik.4,891,0311,64
Güler Yat. Holding1,41-1,4056,67
Güneş Sigorta1,551,9747,62
Halk GMYO1,062,9116,48
Halk Sigorta2,82-0,702,55
Hatay Tekstil4,570,6626,94
Hedef Girişim4,16-4,81197,03
Hektaş4,770,2149,06
Hürriyet Gzt.0,791,286,76
ICBC Turkey Bank3,8817,58145,73
İdealist GMYO2,73-1,4470,62
İhlas Ev Aletleri0,400,0037,93
İhlas Gayrimenkul0,790,0014,49
İhlas Gazetecilik0,670,0028,85
İhlas Holding0,380,0026,67
İhlas Yayın Holding0,380,0065,22
İndeks Bilgisayar11,630,6947,82
Info Yatırım1,381,4730,12
İntema18,980,00-8,13
İpek Doğal Enerji2,290,009,05
İskenderun Demir ve Çelik3,202,5677,03
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)

YASAL UYARI:Anadolu Ajansı tarafından geçilen tüm haberler, bu bölümde konhaber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanstır.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:00

Güneş

05:40

Öğle

13:04

İkindi

16:53

Akşam

20:14

Yatsı

21:46

Öne Çıkan Haberler!X