Türkiye Kupasında 3. tur maçlarının programı - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
konhaber.com » SPOR
Türkiye Kupasında 3. tur maçlarının programı
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakalarının programı belli oldu. Buna göre, Konya Anadolu Selçukspor salı günü saat 13'de Anadolu Bağcılar'a konuk olacak.
Türkiye Kupasında 3. tur maçlarının programı
Eklenme :12 Eylül 2017 20:49
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

19 Eylül Salı:

13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)

13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)

15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir)

17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk)

19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 Eylül Çarşamba:

13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)

15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı)

15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi)

15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk)

15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül)

15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş)

16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk)

17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep)

19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)

19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)

19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)

20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)

20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 Eylül Perşembe:

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)

15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.30 Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

06:07

Güneş

07:33

Öğle

12:44

İkindi

15:18

Akşam

17:42

Yatsı

19:01

Öne Çıkan Haberler!X